تایید خودکار سفارشات ووکامرس

5/5 - (1 امتیاز)

گاهی اوقات شما نیاز به تایید خودکار سفارشات ووکامرس دارید٬یعنی فروشگاه اینترنتی شما به شکلی میباشد که بعد از ثبت هر سفارش میبایست وضعیت سفارش پیش فرض تکمیل شده باشد ٬ برای انجام این کار میتوان از افزونه کاربردی Autocomplete WooCommerce Orders استفاده نمایید.

راهنمای کار با افزونه

پس از نصب و فعال سازی افزونه جهت تایید خودکار سفارشات ووکامرس میبایست از پیشخوان وردپرس وارد منوی ووکامرس > پیکربندی شوید و در صفحه باز شده بر روی تب Autocomplete Orders کلیک نمایید :

شم میتوانید با تنظیماتی که افزونه در اختیار شما قرار داده است ٬‌ از قسمت Mode یکی از حالت هایی را که توضیح آن را در ادامه میگویم انتخاب نمایید:

OFF : با انتخاب این گزینه تنظیمات و همچنین تکمیل خودکار سفارشات ووکامرس غیر فعال میشود.

Paid orders of virtual products only : با انتخاب این گزینه تکمیل خودکار سفارشات ووکامرس فقط برای محصولات مجازی انجام میگردد.

All paid orders of any product : با انتخاب این گزینه تکمیل خودکار سفارشات ووکامرس فقط برای محصولاتی انجام میگردد که پرداخت آن به صورت کامل انجام شده باشد.

Any order (paid or unpaid) : با انتخاب این گزینه تمام سفارشات چه پرداخت شده چه پرداخت نشده به صورت خودکار تایید میگردند.

اطلاعات افزونه

  • نسخه افزونه : ۱.۵.۳
  • زمان آخرین به روز رسانی : ۹ ماه قبل
  • تعداد نصب فعال این افزونه در وب سایت ها : بیش از ۳۰,۰۰۰ نصب فعال
  • نسخه وردپرسی که این افزونه بر روی آن تست شده : ۶.۰.۱
  • حداقل نسخه وردپرس برای اجرای این افزونه : ۳.۴
  • نسخه PHP برای اجرای این افزونه :
در رابطه با این مطلب سوال یا نظری دارید؟ می توانید آن را در بخش دیدگاه ها ارسال کنید
مهدی خاکسار
مهدی خاکسار

متخصص وردپرس و نویسنده این مطلب

سال هاست که در زمینه وردپرس فعالیت می کنم و حالا به عنوان عضوی از خانواده نیکان وردپرس تلاش می کنم تا آموزش های کاربری و مفید را به علاقه مندان این حوزه ارائه دهم.