تایید خودکار سفارشات ووکامرس

گاهی اوقات شما نیاز به تایید خودکار سفارشات ووکامرس دارید٬یعنی فروشگاه اینترنتی شما به شکلی میباشد که بعد از ثبت هر سفارش میبایست وضعیت سفارش پیش فرض تکمیل شده باشد ٬ برای انجام این کار میتوان از افزونه کاربردی Autocomplete WooCommerce Orders استفاده نمایید.

راهنمای کار با افزونه

پس از نصب و فعال سازی افزونه جهت تایید خودکار سفارشات ووکامرس میبایست از پیشخوان وردپرس وارد منوی ووکامرس > پیکربندی شوید و در صفحه باز شده بر روی تب Autocomplete Orders کلیک نمایید :

شم میتوانید با تنظیماتی که افزونه در اختیار شما قرار داده است ٬‌ از قسمت Mode یکی از حالت هایی را که توضیح آن را در ادامه میگویم انتخاب نمایید:

OFF : با انتخاب این گزینه تنظیمات و همچنین تکمیل خودکار سفارشات ووکامرس غیر فعال میشود.

Paid orders of virtual products only : با انتخاب این گزینه تکمیل خودکار سفارشات ووکامرس فقط برای محصولات مجازی انجام میگردد.

All paid orders of any product : با انتخاب این گزینه تکمیل خودکار سفارشات ووکامرس فقط برای محصولاتی انجام میگردد که پرداخت آن به صورت کامل انجام شده باشد.

Any order (paid or unpaid) : با انتخاب این گزینه تمام سفارشات چه پرداخت شده چه پرداخت نشده به صورت خودکار تایید میگردند.

اطلاعات افزونه

  • نسخه افزونه : ۱.۳.۷
  • زمان آخرین به روز رسانی : ۳ هفته قبل
  • تعداد نصب فعال این افزونه در وب سایت ها : بیش از ۳۰,۰۰۰ نصب فعال
  • نسخه وردپرسی که این افزونه بر روی آن تست شده : ۵.۷.۲
  • حداقل نسخه وردپرس برای اجرای این افزونه : ۳.۴
  • نسخه PHP برای اجرای این افزونه :
در رابطه با این مطلب سوال یا نظری دارید؟ می توانید آن را در بخش دیدگاه ها ارسال کنید
مهدی خاکسار
مهدی خاکسار

متخصص وردپرس و نویسنده این مطلب

سال هاست که در زمینه وردپرس فعالیت می کنم و حالا به عنوان عضوی از خانواده نیکان وردپرس تلاش می کنم تا آموزش های کاربری و مفید را به علاقه مندان این حوزه ارائه دهم.