این افزونه به شما این امکان را می دهد تا فونت های فارسی بخش های مختلف پوسته وردپرس خود را به آسانی تنظیم کنید و در صورت نیاز آن را عوض کنید. یکی از ویژگی های جذاب این افزونه این است که شما می توانید فونت های پنل ادمین وردپرس (داشبورد وردپرس) را تغییر دهید و ظاهر آن را مطابق با میل خود تغییر دهید. کار کردن با این افزونه بسیار ساده است و شما می توانید به راحتی از آن در سایت خود استفاده کنید. یکی دیگر از امکانات جذاب این افزونه دارا بودن 120 فونت است که دست شما را در انتخاب فونت کاملا باز می گذارد همچنین شما می توانید فونت های دلخواه خود را در آن آپلود کنید. این افزونه از فونت های حرفه ای (Premium) مانند ایران سنس کاملا پشتیبانی می کند.

توجه : برای استفاده کردن از فونت ایران سنس (IranSans) باید یک پوشه با نام fonts داخل پوشه wp-content ایجاد کنید سپس فونت ایران سنس را در آن آپلود کنید.

آموزش کار با افزونه تغییر فونت های وردپرس

این افزونه تنظیمات خاصی ندارد و باید برا استفاده از آن وارد بخش “نمایش -> سفارشی سازی” شوید و از پنل سمت راست صفحه وارد بخش “فونت های فارسی” شوید.

افزونه تغییر فونت وردپرسافزونه تغییر فونت وردپرس

 

 

 

 

 

 

در این بخش می توانید فونت های دلخواه خود را اضافه کنید، فونت داشبورد وردپرس را عوض کنید، اندازه فونت های سایت خود را مدیریت و فونت های دلخواه خود را انتخاب کنید.

افزونه تغییر فونت وردپرس

در بخش “خانواده فونت” باید این دو گزینه را فعال نمایید تا افزونه امکان تغییر فونت های سایت شما را داشته باشد.

اطلاعات افزونه

  • نسخه افزونه : ۱.۲.۰
  • زمان آخرین به روز رسانی : ۲ سال قبل
  • تعداد نصب فعال این افزونه در وب سایت ها : بیش از ۲,۰۰۰ نصب فعال
  • نسخه وردپرسی که این افزونه بر روی آن تست شده : ۵.۱.۰
  • حداقل نسخه وردپرس برای اجرای این افزونه : ۴.۲
  • نسخه PHP برای اجرای این افزونه :

حتما در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام نیکان وردپرس عضو بشید تا از مطالب جدید با خبر شوید.