افزونه سوالات متداول وردپرس

5/5 - (2 امتیاز)

افزونه سوالات متداول یا افزونه سوال و جواب وردپرس، به شما کمک می‌کند به راحتی و بدون کدنویسی سوالات متداول را در وب‌سایت وردپرسی خود نمایش دهید. در ادامه امکانات این افزونه وردپرس را به شما معرفی خواهم کرد.

ایجاد نامحدود سوالات متداول

به راحتی و بدون کدنویسی به تعداد نامحدود سوالات متداول وردپرس ایجاد کنید.در زمان ایجاد هر سوال و جواب میتوانید نوع حالت نمایش سوالات را در دوحالت آکاردئونی و ساده خودتان انتخاب کنید.

تولید کد کوتاه


بعد از ایجاد سوالات متداول وردپرس کد کوتاهی ایجاد میشود که شما میتوانید از این کد کوتاه در هر جایی از نوشته ها یا برگه ها و … استفاده کنید. همچنین شما میتوانید تابع آن را در هر جایی از قالب وردپرس نمایش دهید.

نمایش سوالات متداول

شما می توانید از تنظیمات افزونه استایل نمایش سوالات متداول را خودتان انتخاب کنید. یعنی می توانید تعیین کنید که استایل نمایش به شکل بوت استرپ باشد یا حالت پیش فرض.

پشتیبانی از اسکیما

استفاده از اسکیما تاثیر زیادی رو سئوی سایت دارد و باعث میشود موتورهای جستجو راحت تر با سایتتان ارتباط برقرارکرده. افزونه سوالات متدوال وردپرس به صورت پیش فرض از این امکان پشتیبانی می کند.

اطلاعات افزونه

  • نسخه افزونه : ۱.۰.۰
  • زمان آخرین به روز رسانی : ۲ سال قبل
  • تعداد نصب فعال این افزونه در وب سایت ها : بیش از ۱۰ نصب فعال
  • نسخه وردپرسی که این افزونه بر روی آن تست شده : ۵.۵.۹
  • حداقل نسخه وردپرس برای اجرای این افزونه : ۴.۹
  • نسخه PHP برای اجرای این افزونه : ۵.۶
در رابطه با این مطلب سوال یا نظری دارید؟ می توانید آن را در بخش دیدگاه ها ارسال کنید
مهدی خاکسار
مهدی خاکسار

متخصص وردپرس و نویسنده این مطلب

سال هاست که در زمینه وردپرس فعالیت می کنم و حالا به عنوان عضوی از خانواده نیکان وردپرس تلاش می کنم تا آموزش های کاربری و مفید را به علاقه مندان این حوزه ارائه دهم.