تفاوت ووکامرس و وردپرس

تفاوت ووکامرس و وردپرس
5/5 - (2 امتیاز)

تفاوت ووکامرس و وردپرس سوالیست که معمولا برای افراد تازه کار پیش میاد و در ابتدای راه به دلیل نداشتن اطلاعات کافی دقیقا نمیدونند چه فرقی بین وردپرس و ووکامرس هست.

اگر شما هیچ گونه اطلاعاتی در رابطه با وردپرس و ووکامرس ندارید و دوست دارید بدونید تفاوت وردپرس و ووکامرس چی هستش تا انتهای این آموزش با من همراه باشید تا در ابتدا شما را با وردپرس و ووکامرس آشنا کنم و در نهایت به شما تفاوت بین ووکامرس و وردپرس را بگویم.

وردپرس چیست

وردپرس

وردپرس، یک سایت ساز رایگان هست که به کمک آن می توانید در عرض ۵ دقیقه بدون داشتن دانش برنامه نویسی برای خودتان یک وب سایت جدید راه اندازی کنید.

وردپرس کاملا رایگان هست و در دنیا برنامه نویسان مختفی در حال توسعه آن هستند. با وردپرس می توانید هر نوع وب سایت که دلتان بخواهد را راه اندازی کنید.

اگر دوست دارید اطلاعات خیلی بیشتری در رابطه با وردپرس بدست بیارید، کافیست به صفحه وردپرس چیست مراجعه کنید.

ووکامرس چیست

ووکامرس

ووکامرس، یک فروشگاه ساز رایگان هست که برای وردپرس طراحی شده است. ووکامرس یک افزونه وردپرس است که با نصب کردن آن در وردپرس می توانید سایت خود را به یک فروشگاه اینترنتی قدرت مند تبدیل کنید.

حتما الان براتون سوال پیش اومد که افزونه وردپرس چی هست! افزونه وردپرس که نام دیگرش پلاگین وردپرس هست به شما کمک می کنند که امکانات جدیدی را به وب سایت خودتون اضافه کنید.

افزونه وردپرس، مشابه اپلیکیشن های موبایل هستند که شما روی گوشی هوشمند خودتون نصب می کنید. ووکامرس هم یک افزونه وردپرس است که وقتی آن را در وردپرس نصب می کنید سایت شما به یک فروشگاه تبدیل می شود.

حالا که متوجه شدید که ووکامرس یک افزونه فروشگاه ساز برای وردپرس هست بهتره که اطلاعات کامل ووکامرس را در صفحه ووکامرس چیست مطالعه کنید.

تفاوت ووکامرس و وردپرس

تفاوت ووکامرس و وردپرس

فکر می کنم خودتون حدس زده باشید که نمیشه ووکامرس و وردپرس را با هم مقایسه کرد. ووکامرس یک امکان اضافه برای وردپرس است که طی یک افزونه وردپرس ارائه شده است و باید آن را در وردپرس نصب کنید. همینطور تا زمانی که وردپرس نباشد نمی توانید از ووکامرس استفاده کنید.

حالا اگر دوست دارید که آموزش قدم به قدم وردپرس و ساخت سایت را یاد بگیرید به صفحه آموزش وردپرس برید.

بعد از یادگیری وردپرس، باید بتونید ووکامرس را نصب کنید و کار با ووکامرس را هم یاد بگیرید. برای یادگیری قدم به قدم ووکامرس به صفحه آموزش ووکامرس برید.

این مطلب یکی از مقالات دسته بندی آموزش ووکامرس است. برای مشاهده مقالات بیشتر در زمینه ووکامرس کافیست به صفحه آموزش ووکامرس مراجعه کنید.

در رابطه با این مطلب سوال یا نظری دارید؟ می توانید آن را در بخش دیدگاه ها ارسال کنید
مهدی خاکسار
مهدی خاکسار

متخصص وردپرس و نویسنده این مطلب

سال هاست که در زمینه وردپرس فعالیت می کنم و حالا به عنوان عضوی از خانواده نیکان وردپرس تلاش می کنم تا آموزش های کاربری و مفید را به علاقه مندان این حوزه ارائه دهم.