طراحی سایت: مزایای طراحی سایت با وردپرس

بنا به نوع کسب و کار شما، وردپرس در حال حاظر یکی از بهترین سیستم های سایت ساز می باشد که به کمک آن می توانید انواع طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت آموزشی و … را انجام دهید.

ما پس از سال ها کار با وردپرس و ارائه خدمات طراحی سایت وردپرس به مشتریانمان، هم اکنون می توانیم بگوییم که وردپرس به دلیل کارکرد راحت و امکانات فوق العاده اش بهترین سیستم سایت ساز جهان است.

با توجه به رایگان بودن هسته اصلی وردپرس و وجود افزونه های رایگانش خیلی نباید نگران هزینه هایی باشید که باید در آینده پرداخت کنید.

طی این سال ها وردپرس به قدری محبوب شده است که نزدیک به 40% از وب سایت های کل دنیا با وردپرس ساخته شده اند.

وردپرس به قدری پیشرفته است که هر نوع سایتی که شما فکرش را بکنید با آن قابل طراحی است.

اگر با وردپرس آشنا نیستید و دوست دارید که اطلاعات کامل تری از وردپرس بدست بیاورید، کافیست سری به صفحه وردپرس چیست بزنید. در این صفحه ما مفصل راجع به وردپرس و مزایای آن توضیح دادیم.

هزینه طراحی سایت با وردپرس

بسته به نوع طراحی وب سایتی که مد نظر شما هست، یک قیمت کلی تعیین می شود.

گاهی اوقات شما نیاز به طراحی فروشگاه اینترنتی آنلاین دارید و می خواهید کسب و کار سنتی خودتان را آنلاین کنید. در چنین حالتی توصیه ما به استارت آپ ها طراحی سایت با قالب آماده وردپرس هست که اگر مجموع هزینه های خرید هاست و دامنه و یکسال پشتیبانی و طراحی سایت را در نظر بگیریم مجموع پرداخت شما زیر 10 میلیون تومان هست. گاهی اوقات کسب و کارهایی هستند که بنا به نوع نیاز و خواسته ای که دارند نیاز به طراحی سایت اختصاصی دارند که در چنین حالتی هزینه های ساخت بعد از تحلیل اجرای پروژه مشخص می شود.

مشاوره رایگان طراحی سایت وردپرس

ما در نیکان وردپرس به صورت کاملا رایگان به شما کمک میکنیم که هدف دقیق و نهایی خود را از طراحی و راه اندازی سایت مشخص کنید. تمام ابهاماتی که ممکن است برای شما به وجود آمده باشد را حل خواهیم کرد و در نهایت این شما هستید که ما را به عنوان طراح سایت وردپرس انتخاب کنید.

اگر تمایل به درخواست مشاوره رایگان طراحی وب سایت دارید کافیست با شماره تلفن 02188529945 تماس بگیرید تا یکی از مشاوران طراحی سایت نیکان وردپرس به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی کنند.

در صورتی که هم اکنون شرایط برقرای تماس با نیکان وردپرس را ندارید کافیست در انتهای صفحه فرم درخواست را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

نمونه کار طراحی سایت با وردپرس

برخی از نمونه سایت های ساخته شده با وردپرس که توسط گروه طراحی سایت نیکان وردپرس طراحی شده اند

سفارش طراحی وب سایت با وردپرس

اگر مایل به داشتن یک سایت حرفه ای با وردپرس هستید، لطفا فرم زیر را پر کنید تا متخصص طراحی سایت وردپرس با شما تماس بگیرد و توضیحات لازم و مبلغ تقریبی ساخت سایت را اعلام کند.
    captcha
    5/5 - (7 امتیاز)