پلن های پشتیبانی


پلن اقتصادی


1200000

۲۵ درخواست در ماه به ازای ۴ ساعت

این پلن برای سایت های شرکتی و خبری و شخصی که به نسبت حجم درخواست های کمتری دارند، مناسب است.

خرید پلن پشتیبانی

پلن استاندارد


2400000

۵۰ درخواست در ماه به ازای ۱۰ ساعت

این پلن برای سایت های فروشگاهی که به نسبت حجم درخواست های بیشتری دارند، مناسب است.

خرید پلن پشتیبانی

سوالات متداول


برخی از سوالات متداول مشتریان قبل از خرید پلن های پشتیبانی

به طور کلی چه کارهایی در پلن های پشتیبانی انجام می شود؟

تولید محتوا و سئو، در هیچ کدام از پلن های پشتیبانی انجام نمی شود و این کار نیازمند نیروی متخصص جداگانه دارد. اما در رابطه با سایر موارد می توان گفت هر اقدام فنی که شما برای سایت خود نیاز داشته باشید متناسب با ساعت زمان مصرفی هر پلن انجام می گردد. در غیر این صورت آن کار به صورت پروژه ای برای شما انجام می شود.

به طور مثال اگر شما نیاز به طراحی و کدنویسی یک لندینگ پیج داشته باشید یا اینکه بخواهید برای شما افزونه وردپرس برنامه نویسی کنیم. چنین مواردی به صورت پروژه ای و با دریافت هزینه جداگانه انجام می شود.

بله، جهت حفظ کیفیت خدمات در هر پلن پشتیبانی تعداد درخواست مشخصی را همراه با میزان ساعت کار مفید را درج نمودیم.به طور مثال اگر شما پلن استاندارد را انتخاب کرده باشید میتوانید ۵۰ درخواست تغییر در ماه بدهید و تا جایی تغییرات مجاز توسط تیم انجام میگردد که جمع زمان مصرفی بیشتر از ۱۰ ساعت نشود.

پلن های پشتیبانی دارای تاریخ شروع و تاریخ پایان می باشند بنابراین در هر ماه شما مجاز هستید که تعداد درخواست مشخصی را با توجه به پلن خریداری شده ارسال نمایید ٬ در غیر این صورت امکان استفاده از درخواست های باقی مانده در ماه بعد وجود ندارد.

ما آمادگی پشتیبانی از وب سایت های پربازدید یا وب سایت هایی که به زمان بیشتری برای توسعه و نگهداری دارند را داریم.

در صورتی که دقیقا نمی دانید که کدام پلن پشتیبانی مورد نیاز شماست کافیست با یکی از کارشناسان ما تماس بگیرید تا ما با توجه به بررسی وب سایت و درخواست های شما بهترین گزینه را به شما پیشنهاد بدهیم.