راه اندازی فروشگاه اینترنتی رایگان

این روزها خرید اینترنتی بسیار رواج پیدا کرده است و کسب و کارهای سنتی به این نتیجه رسیده اند که برای خودشان یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنند.

اما چطور می توان بدون دانش برنامه نویسی و به راحتی یک وب سایت اینترنتی طراحی کرد. قصد داریم فروشگاه ساز بسیار قدرت مند را برای طراحی فروشگاه اینترنتی به شما معرفی کنیم.به کمک این سیستم می توانید فروشگاه اینترنتی خود را با کمترین هزینه و زمان راه اندازی کنید.

ووکامرس چیست

ووکامرس یکی از بهترین فروشگاه سازهای رایگان جهان هست، فروشگاه ساز ووکامرس یک افزونه رایگان وردپرس هست که به شما کمک می کند در عرض ۵ دقیقه فروشگاه اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید.

اگر شما هیچ گونه اطلاعاتی در مورد ووکامرس ندارید و یا نحوه نصب ووکامرس را بلد نیستید و می خواهید که کار با ووکامرس را یاد بگیرید، ما در این صفحه، آموزش جامع ووکامرس را برای راه اندازی وبسایت فروشگاهی مرحله به مرحله و کاملا رایگان برای شما قراردادیم.

پیش نیاز ساخت فروشگاه اینترنتی با ووکامرس

ووکامرس، در حقیقت یک افزونه برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس هست. و شما برای نصب ووکامرس در وردپرس ابتدا باید با وردپرس آشنا شوید.

پیش نیاز شروع یادگیری آموزش ووکامرس داشتن یک سایت با وردپرس هست. پس اگر هنوز اطلاعاتی راجع به وردپرس ندارید، قبل از هرچیزی به صفحه آموزش وردپرس مراجعه کنید. آموزش کامل کار با وردپرس را به طور رایگان یاد بگیرید و مجدد به صفحه آموزش ووکامرس برگردید.

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

هزینه طراحی سایت فروشگاهی، حداقل از ۴ میلیون به بالا توسط طراحان سایت دریافت می شود.

در صورتی که شما دوره آموزش وردپرس را در نیکان وردپرس مشاهده کردید. در این صفحه می توانید با مشاهده دوره آموزش ووکامرس، برای خودتان با هزینه بسیار ناچیزی(بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان) یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید.

دلیل کم بودن قیمت تمام شده برای ساخت فروشگاه آنلاین، این هست که خودتان به کمک دوره رایگان ووکامرس ما در این صفحه یاد می گیرید که برای خودتان فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید.

آموزش ووکامرس

نیکان وردپرس در این صفحه ساخت وب سایت فروشگاهی با ووکامرس را به صورت قدم به قدم به شما آموزش می دهد. شما می توانید به جای پرداخت هزینه های میلیونی، از این دوره رایگان استفاده کنید و طراحی سایت فروشگاهی را خودتان را انجام دهید.