پلن های پشتیبانی


تعرفه پلن های پشتیبانی وردپرس با توجه به نیاز و درخواست های شما

خدمات قابل ارائه اقتصادی استاندارد پیشرفته
بروزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها
اعمال تغییرات ظاهری
نصب افزونه های مورد نیاز
رفع خطاهای رایج وردپرس
چک لیست بهینه سازی سرعت سایت
چک لیست بهینه سازی امنیت سایت
رفع خطاهای گوگل سرچ کنسول(وبمستر تولز)
پشتیبانی از ووکامرس
زمان توسعه در ماه برای رفع خطاهای قالب و افزونه ها ۱ ساعت در ماه ۳ ساعت در ماه
تعداد درخواست در ماه ۱۰ درخواست به ازای ۳ ساعت ۲۵ درخواست به ازای ۵ ساعت ۴۰ درخواست به ازای ۷ ساعت

۲۴۰,۰۰۰ تومان

خرید پلن پشتیبانی

۴۸۰,۰۰۰ تومان

خرید پلن پشتیبانی

۸۰۰,۰۰۰ تومان

خرید پلن پشتیبانی

سوالات متداول


برخی از سوالات متداول مشتریان قبل از خرید پلن های پشتیبانی

توضیحات بیشتر در مورد پلن های پشتیبانی وردپرس

پلن اقتصادی : پلن اقتصادی برای کسب و کارهای کوچک، سایت های شخصی ، شرکتی ، خبری و سایت هایی با بروزرسانی و حجم محتوای کمتر مناسب است.(این پلن اصلا مناسب سایت هایی که قالب وب سایتشان مشکلات برنامه نویسی دارد یا نیاز دارند امکانات جدیدی برای سایتشان برنامه نویسی شود نیست)

پلن استاندارد : پلن استاندارد برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط، سایت های فروشگاهی کوچک و سایت هایی با بروزرسانی و حجم محتوای نسبتا زیاد مناسب است.

پلن پیشرفته : پلن پیشرفته برای انواع کسب و کارهای متوسط تا بزرگ، سایت های فروشگاهی و آموزشی و سایت هایی با بروزرسانی و حجم محتوای زیاد مناسب است.

زمانی که شما نیاز داشته باشید که امکان خاصی به وب سایتتان اضافه نمایید در صورتی که آن کار با نصب و پیکربندی یک افزونه انجام نشود و یا زمانی که قالب وب سایت شما یا افزونه های شما خطا داشته باشند زمانی تحت عنوان ساعت توسعه در ماه برای شما در نظر گرفته شده است که می توانید از آن زمان برای توسعه و رفع مشکلات قالب و افزونه های خود استفاده نمایید.همچنین در صورتی که درخواست شما زمان خیلی زیادی نیاز داشته باشد و خارج از ساعت توسعه در نظر گرفته شده پلن پشتیبانی باشد، آن کار به صورت پروژه ای انجام می شود.

بله، جهت حفظ کیفیت خدمات در هر پلن پشتیبانی تعداد درخواست مشخصی را همراه با میزان ساعت کار مفید را درج نمودیم.به طور مثال اگر شما پلن استاندارد را انتخاب کرده باشید می‌توانید ۲۵ درخواست تغییر در ماه بدهید و تا جایی تغییرات مجاز توسط تیم انجام می‌گردد که جمع زمان مصرفی بیشتر از ۵ ساعت نشود.

تمامی پلن های پشتیبانی دارای تاریخ شروع و تاریخ پایان می باشند بنابراین در هر ماه شما مجاز هستید که تعداد درخواست مشخصی را با توجه به پلن خریداری شده ارسال نمایید ٬ در غیر این صورت امکان استفاده از درخواست های باقی مانده در ماه بعد وجود ندارد.

ما آمادگی پشتیبانی از وب سایت های پربازدید یا وب سایت هایی که به زمان بیشتری برای توسعه و نگهداری دارند را داریم.

در صورتی که دقیقا نمی دانید که کدام پلن پشتیبانی مورد نیاز شماست کافیست با یکی از کارشناسان ما تماس بگیرید تا ما با توجه به بررسی وب سایت و درخواست های شما بهترین گزینه را به شما پیشنهاد بدهیم.