شما به عنوان مدیر یک سایت وردپرسی، بهتر است که زمان مفید خود را بر روی مواردی مثل بازاریابی بگذارید تا اینکه روز ها وقت بگذارید تا بتوانید مشکلات سایت وردپرس خود را برطرف کنید.

رفع مشکلات وردپرس، اضافه نمودن امکانات جدید به سایت نیاز به سال ها تجربه و دانش کافی از پشتیبانی سایت وردپرس دارد و اگر شما می خواهید در کمترین زمان ممکن ایرادات سایت وردپرسی خود را برطرف کنید، حتما باید از یک فرد یا گروه متخصص کمک بگیرید.

گروه نیکان وردپرس پس از سال ها کار بر روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس تسلط و توانایی رفع مشکلات سایت وردپرسی شما را دارد و اگر تمایل داشته باشید می توانید پشتیبانی و نگهداری سایت وردپرس خود را به نیکان وردپرس بسپارید و با خیال راحت به سایر کارهای مدیریتی وب سایت بپردازید.

وظایف پشتیبان وردپرس یا پشتیبان سایت

پشتیبانی وردپرس، صرفا شامل نصب چند افزونه در پنل وردپرس یا به روزرسانی کردن وردپرس و افزونه ها و پوسته ها نیست. وظایف پشتیبان وردپرس تفاوت های زیادی با مدیریت وب سایت وردپرس دارد. شخصی که پشتیبانی وب سایت وردپرس شما را به عهده می گیرد قطعا باید از نظر دانش فنی در سطح بالایی باشد تا بتواند به راحتی مشکلات سایت وردپرسی شما را برطرف کند و در مواقع مورد نیاز امکانات درخواستی شما را از طریق برنامه نویسی به وب سایت اضافه نماید.

خدمات پشتیبانی سایت وردپرس یا وظایف پشتیبان وردپرس معمولا شامل موارد زیر می باشد:

  • انتخاب و نصب بهترین افزونه ها و پوسته های وردپرس همراه با به روزرسانی های مداوم
  • افزایش سرعت وردپرس
  • افزایش امنیت وردپرس
  • مشاوره در انتخاب هاست و مواردی که مرتبط می شود با وردپرس
  • رفع مشکلات و خطاهای وردپرس
  • اضافه کردن امکانات جدید به وردپرس بر پایه دانش برنامه نویسی
  • و …

در نظر داشته باشید، اگر می خواهید خیالتان از بابت مشکلات فنی وب سایت و هر موردی که مربوط به مسائل فنی وردپرس است راحت باشد باید در انتخاب خدمات پشتیبانی سایت وردپرس دقت زیادی را به خرج دهید و انتظارات خود را از یک پشتیبان وردپرس به درستی از قبل مشخص کنید.

به عنوان مثال: وقتی که می خواهید فرد یا تیمی را برای پشتیبانی سایت وردپرس خود انتخاب کنید باید این موضوع را در نظر بگیرید که خدمات پشتیبانی وردپرس معمولا مربوط به مسائل فنی وب سایت می شود. مواردی مثل بارگذاری مطلب در سایت یا رسیدگی به سفارشات و نظرات کاربران مربوط به وظایف مدیریت وب سایت است.

به طور کلی هر کاری کارشناس متخصص خودش را دارد. اگر شما می خواهید که در یک کلمه کلیدی خاص در گوگل سئو شوید و ترافیک و مشتری وارد وب سایتتان شود نیاز به یک کارشناس و متخصص سئو وب سایت دارید و از پشتیبان سایت وردپرس خود می توانید برای سئو تکنیکال و موارد فنی وب سایت کمک بگیرید.

هزینه پشتیبانی سایت وردپرسی چقدر است؟

تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس متناسب به نوع نیاز شما به دو حالت پروژه ای و پکیج های آماده تقسیم می شود که در ادامه هر دو حالت برای شما شرح داده می شود.

پشتیبانی و رفع مشکلات سایت وردپرس به صورت پروژه ای

در صورتی که از مشکلات سایت یا امکاناتی که قصد دارید به سایتتان اضافه شود چک لیست مشخص دارید، می توانید آن را طی یک تیکت از پنل کاربری سایت نیکان وردپرس ارسال کنید تا به شما هزینه انجام کار را اعلام کنیم.

پشتیبانی و نگهداری از سایت با انتخاب پکیج های آماده پشتیبانی وردپرس

در صورتی که نیاز دارید یک متخصص وردپرس به صورت ثابت از سایت شما نگهداری کند، همچنین به درخواست های شما ترتیب اثر دهد بهترین گزینه انتخاب پلن های پشتیبانی ماهانه یا سالانه نیکان وردپرس است.

برای مشاهده قیمت پشتیبانی سایت وردپرس به صورت پکیج های آماده می توانید در همین صفحه پلن ها را مشاهده و در صورت تمایل یکی را انتخاب کنید.

کدام روش برای شما به صرفه تر است؟

تیم طراحی سایت وردپرس و پشتیبانی نیکان وردپرس در هر دو حالت با یک کیفیت و زمان مشخص خدمات پشتیبانی سایت را ارائه می دهد. اما در نهایت انجام کار به شکل پروژه ای به نسبت انتخاب پلن های پشتیبانی هزینه نسبتا بیشتری برای شما دارد.

همچنین با انتخاب هر کدام از پلن های پشتیبانی سالانه، می توانید تخفیف ویژه ای از طرف نیکان وردپرس دریافت کنید.

چرا باید نیکان وردپرس را برای پشتیبانی وب سایت وردپرس خود انتخاب کنید

تمام تمرکز ما در نیکان وردپرس بر روی توسعه و پشتیبانی وردپرس است. طی این سال ها ما خیلی از خدمات اضافی که تسلط کاملی بر روی آن نداشتیم را کنار گذاشتیم و حالا با تمرکز کامل فقط به سایت های وردپرسی خدمات ارائه می دهیم.

خدمات پشتیبانی وردپرس

 

پشتیبانی وب سایت وردپرس
پشتیبانی سایت وردپرس
پشتیبانی وردپرس
خدمات پشتیبانی سایت
پشتیبانی وب سایت

تا کنون افتخار همکاری با بیش از 1000 سایت فروشگاهی و شرکتی، از سازمان های دولتی تا شرکت های بزرگ و استارت آپ های نوپا را داشتیم.

مجموعه نیکان وردپرس، با سیستم سازی و برنامه ریزی دقیق خدمات پشتیبانی سایت وردپرس را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد. طبق آمار یکسال گذشته ما توانستیم تا 98% از مشتریانی که از ما خدمات پشتیبانی سایت وردپرس دریافت کرده اند را راضی نگه داریم.

ما به سیستم مدیریت محتوای وردپرس کاملا مسلط هستیم و اگر مشکلی برای سایت شما به وجود بیاید، یا نیاز به اضافه کردن امکان خاصی داشته باشید در کمترین زمان ممکن پاسخگوی نیازهای سایت وردپرسی شما هستیم.

سوالات متداول

خدمات پشتیبانی سایت‌های وردپرسی نیکان وردپرس چگونه ارائه می شود؟

تیم نیکان وردپرس خدمات پشتیبانی سایت را متناسب با درخواست و نیاز شما به صورت موردی یا پکیج های آماده ماهانه انجام میدهد.

آیا در میزان درخواست ها محدودیتی وجود دارد؟

درخواست هایی که به صورت موردی یا پروژه ای باشد محدودیتی ندارد. اما اگر از پلن های پشتیبانی استفاده کنید. در هر پلن میزان درخواست قرار داده شده است.

آیا خدمات سئو یا تولید محتوا هم انجام می شود؟

خدمات پشتیبانی وردپرس شامل رسیدگی به مسائل فنی سایت میباشد و انجام کارهایی مثل تولید محتوا یا سئو نیاز به کارشناس متخصص دارد.

 

پلن های پشتیبانی


پلن اقتصادی


6000000

ماهی ۱۰ ساعت کار مفید

این پلن مناسب شرکت ها یا فروشگاه هایی هست که حجم کارشان خیلی سنگین نیست و بیشتر از ۱۰ ساعت کار مفید در ماه نیاز ندارند.

خرید پلن پشتیبانی

پلن استاندارد


9000000

ماهی ۳۰ ساعت کار مفید

این پلن مناسب شرکت ها یا فروشگاه هایی هست که حجم کارشان نسبتا زیاد است و بیشتر از ۱۰ ساعت کار مفید در ماه نیاز دارند.

خرید پلن پشتیبانی

آموزش پشتیبانی سایت وردپرس

جدید ترین مقالات رایگان آموزش پشتیبانی وردپرس برای بهینه سازی و رفع مشکلات رایج وردپرس

5/5 - (21 امتیاز)