مخفی کردن محتوای وردپرس با افزونه Hide My Site

5/5 - (1 امتیاز)

مخفی کردن محتوای وردپرس گاهی اوقات به این دلیل می باشد که سایت شما فقط میبایست برای عده ای از کاربران نمایش داده شود و یا ممکن است شما به عنوان توسعه دهنده وب سایت نخواهید که سایت را برای همه بازدیدکنندگان نمایش دهید ٬ در اینجا افزونه مخفی کردن محتوای وردپرس به نام Hide My Site به شما کمک مینماید تا یک رمز عبور قوی برای سایت وردپرسی خود تعیین نمایید و کاربران مد نظر شما با وارد کردن رمز عبور بتوانند وارد سایت شوند.

راهنمای کاربا افزونه مخفی کردن محتوای وردپرس

پس از نصب و فعال سازی افزونه از پیشخوان وردپرس وارد منوی تنظیمات > Hide My Site شوید :

پس از ورود به صفحه تنظیمات افزونه مشابه تصویر فوق ۳ تب General ٬ Add-ons ٬ Licenses را مشاهده مینمایید که به جز تب General دو تب دیگر مربوط به نسخه پولی افزونه است ٬ که شامل امکانات اضافی و لایسنس میباشد.

جهت درک بهتر کار با افزونه گزینه های مورد نیاز کار با این افزونه به ترتیب زیر توضیح داده شده است :

Enable Password Protection: با زدن تیک این گزینه افزونه برای شما فعال میشود.

Set Your Password: در این فیلد رمزعبور خود را برای ورود به سایت جهت مشاهده محتوای وردپرس را وارد نمایید، هرگاه این رمز را در اختیار هر کاربری قرار دهید با وارد کردن آن قادر به مشاهده سایت خواهد بود.

Password Hint (Optional): در این فیلد یک عبارت راهنما برای رمز انتخابی وارد نمایید تا در صورتی که قصد ندارید رمز را ارائه دهید کاربران قادر باشند آن را حدس زده و وارد سایت شوند.

Duration (in days): در این فیلد مدت زمان مورد نظر برای محافظت وردپرس را بر اساس روز وارد کنید. در این مدت افزونه از سایت شما محافظت کرده و هرگاه کاربری وارد آن شود باید رمز را وارد کند تا قادر به مشاهده سایت باشد، پس از گذشت این مدت زمان دیگر صفحه درخواست رمز از کاربران خواسته نمی‌شود.

Brute Force Protection: با فعال نمودن این گزینه قادر خواهید بود تا از حملات Brute Force که ممکن است برای فرم درخواست رمز انجام گیرد جلوگیری کنید.

Allow IP Addresses (Optional): اگر قصد دارید تا امکان درخواست رمز را برای آی‌پی خاصی غیرفعال کنید کافیست تا آی‌پی فرد مورد نظر را در این فیلد وارد نمایید. برای جدا کردن آی‌پی های مختلف نیز می‌توانید از کاما انگلیسی استفاده کنید.

Notification Message: با استفاده از این گزینه قادر خواهید بود تا پیغام دلخواه خود را برای نمایش در صفحه درخواست رمز انتخاب نمایید تا برای کاربران نمایش داده شود. اگر وبسایت شما در حال توسعه است می‌توانید پیغام مرتبط با آن، و اگر هم سایت شما خصوصی است پیغام مرتبط با خصوصی بودن سایت را انتخاب کنید تا نمایش داده شود.

Login Page Title Tag: در این فیلد می‌توانید متن مورد نظر برای نمایش صفحه درخواست رمز را تعیین نمایید تا در سربرگ و عنوان آن نمایش داده شود.

Allow Admins?: اگر قصد دارید تا نمایش صفحه درخواست رمز برای کاربرانی که دارای نقش کاربری مدیرکل هستند نیز نمایش داده شود تیک این گزینه را غیرفعال نمایید.

Allow RSS?: با فعال نمودن این گزینه RSS وردپرس عمومی شده و کاربران به آن دسترسی خواهند داشت. دقت نمایید که اگر قصد ندارید تا محتوا به کاربران نمایش داده شود این گزینه را در حالت غیرفعال باقی بگذارید، چرا که از طریق RSS یا همان فید وردپرس قادر به مشاهده محتوای مطالب خواهند بود.

 

اطلاعات افزونه

  • نسخه افزونه : ۲.۱
  • زمان آخرین به روز رسانی : ۹ ماه قبل
  • تعداد نصب فعال این افزونه در وب سایت ها : بیش از ۲۰,۰۰۰ نصب فعال
  • نسخه وردپرسی که این افزونه بر روی آن تست شده : ۶.۰.۱
  • حداقل نسخه وردپرس برای اجرای این افزونه : ۲.۹
  • نسخه PHP برای اجرای این افزونه :
در رابطه با این مطلب سوال یا نظری دارید؟ می توانید آن را در بخش دیدگاه ها ارسال کنید
مهدی خاکسار
مهدی خاکسار

متخصص وردپرس و نویسنده این مطلب

سال هاست که در زمینه وردپرس فعالیت می کنم و حالا به عنوان عضوی از خانواده نیکان وردپرس تلاش می کنم تا آموزش های کاربری و مفید را به علاقه مندان این حوزه ارائه دهم.