حذف محدوده قیمت در ووکامرس

5/5 - (1 امتیاز)

زمانی که شما در ووکامرس محصول متغیر ایجاد می نمایید قیمت محصولات به صورت محدوده قیمتی تغییر مینماید ٬ به فرض مثال اگر محصول شما لباس باشد و دارای ویژگی های رنگ و سایز و … باشد طبیعتا برای هر کدام از ویژگی ها قیمت مختلفی درج میگردد که باعث میشود در هنگام خرید محصول و در صفحه محصول قیمت به طور مثال بشود 10,000 تومان – 35000 تومان ٬ شاید از نگاه بازاریابی نمایش دادن یک قیمت یعنی پایین ترین قیمت بهتر باشد و یا شاید هم به هر دلیلی شما دوست نداشته باشید دو قیمت برای محصول نمایش دهید ٬ همانطور که سایت های بزرگی مثل اپل فقط یک قیمت را قرار میدهند یا مثلا مینویسند شروع قیمت از 10,000 تومان ٬ حالا جهت حذف محدوده قیمت در ووکامرس می توانید از افزونه Disable Variable Product Price Range Woocommerce استفاده نمایید.

راهنمای کار با افزونه حذف محدوده قیمت در ووکامرس

پس از نصب و فعال سازی افزونه قیمت دوم در همه قسمت های ووکامرس حذف میگردد و نیازی به تنظیمات خاصی نیست. در نظر داشته باشید برای اینکه بتوانید کلمه FROM: را تغییر دهید یا حذف نمایید میتوانید از یکی از راه حل های زیر استفاده نمایید :

ترجمه از طریق افزونه Loco Translate

شما میتوانید از طریق این لینکافزونه Loco Translate را نصب نمایید و متن را به متن دلخواه خود تغییر دهید.

ویرایش مستقیم افزونه

وارد پوشه افزونه شوید و فایل plugin.php را باز نمایید ٬ حالا برای اینکه بتوانید متن متن FROM: را تغییر دهید یا حذف نمایید کافیست در فایل plugin.php لاین ۱۹ و ۲۴ را دنبال نمایید :

$price = $prices[0] !== $prices[1] ? sprintf( __( 'From: %1$s', 'woocommerce' ), wc_price( $prices[0] ) ) : wc_price( $prices[0] );

لاین ۱۹

$saleprice = $prices[0] !== $prices[1] ? sprintf( __( 'From: %1$s', 'woocommerce' ), wc_price( $prices[0] ) ) : wc_price( $prices[0] );

لاین ۲۴

اطلاعات افزونه

  • نسخه افزونه : ۱.۷
  • زمان آخرین به روز رسانی : ۹ ماه قبل
  • تعداد نصب فعال این افزونه در وب سایت ها : بیش از ۲,۰۰۰ نصب فعال
  • نسخه وردپرسی که این افزونه بر روی آن تست شده : ۵.۹.۰
  • حداقل نسخه وردپرس برای اجرای این افزونه : ۴.۴
  • نسخه PHP برای اجرای این افزونه :
در رابطه با این مطلب سوال یا نظری دارید؟ می توانید آن را در بخش دیدگاه ها ارسال کنید
مهدی خاکسار
مهدی خاکسار

متخصص وردپرس و نویسنده این مطلب

سال هاست که در زمینه وردپرس فعالیت می کنم و حالا به عنوان عضوی از خانواده نیکان وردپرس تلاش می کنم تا آموزش های کاربری و مفید را به علاقه مندان این حوزه ارائه دهم.